Sezóna 15/16 klepe na dveře!!

0Další sezónu bych začal výstižně a to anglickou frázi Thank God summer is over!!! Ano, je to tady! Stromy už vám stín neudělají, holky zahalily své přednosti do svetrů a na koupalištích už nenajdete ani prázdný obal od opalovacího krému. To znamená jen jedno - skončilo léto a každým dnem můžeme očekávat tu bílou hmotu, kterou umí vyrobit zatím jen zima. Prashan po letní pauze opět začíná ožívat a určitě se máte na co těšit...
Pro další sezónu jsme si připravili několik novinek, které poznáte v průběhu snad kruté a dlouhé zimy. Začali jsme spolupracovat s novými partnery, budeme se vám snažit opět přinášet čerstvé novinky ze světa SNB/SKI, zaměříme se více na testování vybavení, budeme pokračovat v získávání článků z celého světa (už teď se můžete těšit na článek z Patagonie a pokračování Norského objevovaní na Loffotech), jasně, že se u nás na stránkách objeví také nějaké ty soutěže o ceny a spustíme bazar, kde budete moci prodat věci o kterých si myslíte, že ještě nepatří do popelnice a někomu udělají radost.

Doufáme, že nás nadále budete sledovat a podporovat, protože čím více vás bude, tím více budeme schopni rozvíjet naše stránky a tím více vám budeme schopni nabídnout.

Budeme rádi taky za podporu z vaší strany. Co to znamená? Pokud jste navštívili nějaké místo, kde lyžování/skialp nebo snowboarding opravdu stál za to, neváhejte, sepište pár řádků a pošlete email do naší schránky info@prashan.cz a my to rádi zveřejníme!

No, nakonec nezbývá než říct držme si palce, ať se nám nesere pod nohy bláto, ale úspěšně praská pod podrážkou sníh a vydrží nejlépe do máje, protože komu se pořád chce jezdit za hranice....

BE PRASHAN, SLOPES ARE FOR PUSSIES!

Další články